o'dore Perfume oil BASIC LOVE Osmathus & Vanilla 15 ml

NOVINKA

PREDPREDAJ! PREDPOKLADANÉ ODOSLANIE: po 20.6. 

Doručenie prostredníctvom zásielkovne pri platbe kartou alebo vopred na bankový účet  ZADARMO 

Vôňa, ktorá odráža jednoduchosť a zároveň lásku k základným, univerzálnym veciam. Je určená pre tých, ktorí hľadajú jednoduchosť s dotykom zmyselnosti. V úvode vás ohromí šťavnatosť broskyne, vytvárajúc energický a optimistický základ. V srdci vône sa prelínajú jemné tóny osmanthusu, zlatého klenotu vo svete vôni, a frézie s lahodnou sladkosťou karamelu, ktoré vytvárajú harmonickú kompozíciu plnú záhadnej príťažlivosti. Záverečný dotyk tejto vône prináša hrejivé tóny vanilky a tonky, ktoré sa miešajú s jemnou vôňou pižma, dotvárajúc celkový dojem neodolateľnej elegance a zmyselnosti.

Hlava: citrus, broskyňa

Srdce: osmanthus, frézia, karamel

Základ: vanilka, tonka, pižmo

Obsah: 15 ml 100% čistého parfémového oleja, ktorý je neriedený alkoholom ani inými olejmi. Súčasťou je aj hodvábne vrecúško, ktoré vieš použiť napríklad na šperky alebo iné drobnosti :)

Aplikácia: Roll-on flakón so sklenenou guličkou zabezpečuje presnú aplikáciu na pokožku zápästia, krk, dekolt alebo do vlasov.

Výdrž tohto balenia je porovnateľná s klasickým striekacím 50 ml parfémom, kedže parfémový olej má najdlhšiu výdrž a intenzitu vône. Preto ho stačí aplikovať v malých množstvách.

Výrobca: o'dore
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód produktu: PO001
Dostupnosť: skladom
35.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prečo si vybrať parfémový olej? 

 

Intenzívna a dlhotrvajúca vôňa

Parfémové oleje obsahujú najvyššiu koncentráciu vonných zložiek v porovnaní s tradičnými parfémami na báze alkoholu, čo zabezpečuje ich intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu. Stačí len malé množstvo, aby ste si mohli užívať vôňu celý deň.

 

Jemnosť k pokožke

Na rozdiel od parfémov s alkoholovým základom, parfémové oleje sú šetrné k pokožke. Neobsahujú alkohol, takže nedráždia a nevysušujú pokožku, čo je ideálne pre citlivú pokožku alebo ľudí so sklonom k alergiám.

 

Ekonomická a ekologická voľba

Vďaka ich intenzite a dlhšej trvácnosti, parfémové oleje sa používajú v menšom množstve, čo znamená, že vám vydržia dlhšie a tiež spotrebujete menej balení. To robí z parfémových olejov nielen luxusný, ale aj ekonomický a ekologický výber.

 

Praktické balenie

Parfémové oleje sú balené v malých, kompaktných fľaštičkách s roll-on aplikátormi, čo umožňuje presnú a pohodlnú aplikáciu kdekoľvek a kedykoľvek. Tieto balenia sú ideálne do kabelky alebo na cesty.

 

Jedinečný zážitok

Parfémové oleje ponúkajú najintenzívnejší a najautentickejší zážitok z vône. Vďaka ich čistote a kvalite sa vône vyvíjajú na pokožke, pričom každá zložka parfému sa postupne rozvíja a odhaľuje svoje unikátne aspekty.

 

Vyberte si parfémový olej a zažite luxusnú vôňu, ktorá Vás bude sprevádzať celý deň, poskytujúc vám nielen pocit výnimočnosti, ale aj starostlivosť o vašu pokožku a životné prostredie.