o'dore Perfume oil WMN LIKE ME Black currant & jasmine &wood 15ml

NOVINKA

Doručenie prostredníctvom zásielkovne pri platbe kartou alebo vopred na bankový účet  ZADARMO 

Vôňa bola inšpirovaná ženou. Ženou, ktorá je ako chameleón. Niekedy kričí, smeje sa hlasno, inokedy nevydá ani hlások. Raz je jemná, ustráchaná, bojazlivá potom odvážna, bláznivá a rázna. Miluje slnko, more a sladké ničnerobenie, ale aj aktívne objavovanie metropol sveta s mapou v ruke či lyžovačku v horách. Niekedy má dojem, že nevie čo chce, ale zároveň to vie. Vie celé dni stráviť v posteli s knihou vo vyťahaných teplákoch a potom večer sa ísť zabaviť s priateľkami do baru ako femme fatale. Neustále potrebuje niečo vylepšovať, aby bola dokonalá a pritom dokonalou už pre tých správnych ľudí je. Je milujúcou matkou a partnerkou. Je silná a samostatná, ale aj tak potrebuje sa pritúliť k partnerovi a cítiť jeho ochranu a oporu. Je schopná behom hodiny vystriedať všetky druhy nálad. Vie, že je len človek, ktorý robí chyby, ale snaží sa z nich poučiť. Je ženou, ktorá myslí pocitmi a cíti rozumom.

Hlava:  madarinka, bergamot, čierna ríbezľa

Srdce: jasmín, ruža

Základ: cédrové a santálové drevo, pižmo

Obsah: 15 ml 100% čistého parfémového oleja, ktorý je neriedený alkoholom ani inými olejmi. Súčasťou je aj hodvábne vrecúško, ktoré vieš použiť napríklad na šperky alebo iné drobnosti :)

Aplikácia: Roll-on flakón so sklenenou guličkou zabezpečuje presnú aplikáciu na pokožku zápästia, krk, dekolt alebo do vlasov.

Výdrž tohto balenia je porovnateľná s klasickým striekacím 50 ml parfémom, kedže parfémový olej má najdlhšiu výdrž a intenzitu vône. Preto ho stačí aplikovať v malých množstvách.

Výrobca: o'dore
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód produktu: PO006
Dostupnosť: skladom
35.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prečo si vybrať parfémový olej? 

 

Intenzívna a dlhotrvajúca vôňa

Parfémové oleje obsahujú najvyššiu koncentráciu vonných zložiek v porovnaní s tradičnými parfémami na báze alkoholu, čo zabezpečuje ich intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu. Stačí len malé množstvo, aby ste si mohli užívať vôňu celý deň.

 

Jemnosť k pokožke

Na rozdiel od parfémov s alkoholovým základom, parfémové oleje sú šetrné k pokožke. Neobsahujú alkohol, takže nedráždia a nevysušujú pokožku, čo je ideálne pre citlivú pokožku alebo ľudí so sklonom k alergiám.

 

Ekonomická a ekologická voľba

Vďaka ich intenzite a dlhšej trvácnosti, parfémové oleje sa používajú v menšom množstve, čo znamená, že vám vydržia dlhšie a tiež spotrebujete menej balení. To robí z parfémových olejov nielen luxusný, ale aj ekonomický a ekologický výber.

 

Praktické balenie

Parfémové oleje sú balené v malých, kompaktných fľaštičkách s roll-on aplikátormi, čo umožňuje presnú a pohodlnú aplikáciu kdekoľvek a kedykoľvek. Tieto balenia sú ideálne do kabelky alebo na cesty.

 

Jedinečný zážitok

Parfémové oleje ponúkajú najintenzívnejší a najautentickejší zážitok z vône. Vďaka ich čistote a kvalite sa vône vyvíjajú na pokožke, pričom každá zložka parfému sa postupne rozvíja a odhaľuje svoje unikátne aspekty.

 

Vyberte si parfémový olej a zažite luxusnú vôňu, ktorá Vás bude sprevádzať celý deň, poskytujúc vám nielen pocit výnimočnosti, ale aj starostlivosť o vašu pokožku a životné prostredie.

 

Update cookies preferences Zmeniť nastavenia cookies